Jaracz 6b, 64-610 Rogoźno

798 916 241

serwis@almak.com.pl

Pon.-Pt. 08:00 - 19:00, Sob. 08:00-14:00

Pon.-Pt. 08:00 - 19:00, Sob. 08:00-14:00
Jaracz 6b, 64-610 Rogoźno

Myjnia samochodowa

Myjnia pojazdów osobowych i ciężarowych

Chcesz, żeby Twoje auto zawsze wyglądało jak nowe? W AlMak mamy na to sposoby. Kompleksowo wyczyścimy Twój pojazd przy użyciu produktów renomowanych marek: Soft99 czy Gliptone. Posiadamy myjnię ręczną, myjkę ciśnieniową oraz używamy najlepszej chemii i kosmetyków do pielęgnacji. Czyste auto to zdrowe i bezpieczne auto dlatego tak ważna jest systematyczna i profesjonalna konserwacja pojazdu wewnątrz i na zewnątrz.

Pielęgnacja wnętrza

Używamy produktów specjalistycznych, przeznaczonych do danego typu tworzywa. Zadbamy o czystość tapicerki skórzanej, z ekoskóry czy różnorodnych tkanin.

Mycie pojazdów ciężarowych

Dysponujemy sprzętem, który umożliwi kompleksową pielęgnację i czyszczenie pojazdów ciężarowych. Zapraszamy do współpracy floty!

Pielęgnacja z zewnątrz

Odpowiednia konserwacja to również zabezpieczenie lakieru, ochrona felg przed utlenianiem, wodą czy solą drogową oraz odpowiednie nabłyszczenie.

Ozonowanie pojazdu

Najlepszy sposób by pozbyć się wszelkich drobnoustrojów, wirusów i bakterii z wnętrza Twojego pojazdu. Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich.

Czyste i zadbane auto – jak to zrobić?

Mycie, czyszczenie i woskowanie Twojego pojazdu w AlMak

Czyste lusterka i szyby to ważny element bezpiecznej jazdy. Samodzielne mycie pojazdu jest dobrą alternatywą, jednak nie usunie wszystkich drobnoustrojów wewnątrz pojazdu. Twój pojazd potrzebuje również kompleksowej konserwacji, tak by mógł służyć Ci przez długie lata. Wszystkie elementy auta wymagają odpowiedniego zabezpieczenia oraz specjalistycznych preparatów i sprzętu do czyszczenia.

W AlMak wiemy, jak zadbać o Twój pojazd i dobrać produkty, które pozostawią Twój pojazd czystym i świeżym na długo po opuszczeniu naszego warsztatu.Stosujemy produkty renomowanych producentów: legendarnej japońskiej firmy SOFT99 oraz amerykańskiego Gliptone. Szeroka gama produktów połączona z wiedzą naszych fachowców to duet idealny by Twoje auto było czyste i zadbane. Nową usługą jest ozonowanie – to obecnie najbardziej skuteczna metoda odkażenia i dezynfekcji auta. Jest to szczególnie ważne, gdy nasze zdrowie jest narażone na bakterie i wirusy.

Ciesz się bezpieczną i komfortową jazdą

Czyste i pachnące wnętrze auta, sprawny pojazd i możesz ruszać w drogę! Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest najważniejsze. W AlMak dbamy o to, byś mógł cieszyć się maksymalnym komfortem i wygodą podczas każdej podróży. Do pracy, na zakupy, w odwiedziny do rodziców czy przyjaciół. Niezależnie czy ruszasz w krótką trasę, czy w wielokilometrową wyprawę życia.

Ciesz się bezpieczną i komfortową jazdą

Czyste i pachnące wnętrze auta, sprawny pojazd i możesz ruszać w drogę! Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest najważniejsze. W AlMak dbamy o to, byś mógł cieszyć się maksymalnym komfortem i wygodą podczas każdej podróży. Do pracy, na zakupy, w odwiedziny do rodziców czy przyjaciół. Niezależnie czy ruszasz w krótką trasę, czy w wielokilometrową wyprawę życia.

Ozonowanie auta – nowość!

Pozbądź się wirusów, bakterii, grzybów i roztoczy z Twojego auta
Usuwanie wirusów, bakterii, roztoczy, czyszczenie auta, pachnące auto, ozonowanie
Ozonowanie pojazdu – do czego służy?

Ozonowanie wnętrza pojazdu to w 100 % skuteczna metoda walki z grzybami, wirusami,bakteriami czy pyłkami. Jeśli zastanawiasz się również, jak usunąć brzydki zapach z samochodu to ozonowanie jest najlepszym, bezpiecznym i ekologicznym rozwiązaniem. Ozon występuje naturalnie w przyrodzie, jednak w tym przypadku uzyskujemy go z pomocą specjalistycznych i nowoczesnych generatorów.

Czy ozonowanie pojazdu jest bezpieczne?

Ozon rozpada się do tlenu już po 20 minutach więc nie musisz martwić się długim czasem oczekiwania na korzystanie z pojazdu po jego dezynfekcji. Czy ozon jest toksyczny? W dużym stężeniu i długim czasie ekspozycji – owszem, może być toksyczny dla naszego zdrowia jednak tylko wtedy gdy mamy z nim kontakt przez więcej niż 8 godzin w ciągu jednej doby. Dlatego tak ważny jest odpowiedni sprzęt, wentylacja i doświadczenie w wykonywaniu tego procesu. W AlMak wiemy, jak bezpiecznie i skutecznie wykonać ozonowanie Twojego samochodu.

Jakie korzyści daje regularne ozonowanie?

Ozonowanie skutecznie eliminuje niezdrowe dla nas mikroorganizmy. Pleśń, grzyby, wirusy, roztocza – wszystkie są niestety obecne w naszych pojazdach. Ozonowanie przyda się każdemu pasażerowi pojazdu, a w szczególności alergikom czy dzieciom. Kontakt z ozonem usunie również nieprzyjemne zapachy w Twoim aucie. Nie tylko dym papierosowy, ale również zapach spalenizny czy zapach po Twoim pupilu. Gwarantujemy, że wykonując proces ozonowania minimum raz w roku będziesz mieć możliwość oddychania świeżym i czystym powietrzem – jak po burzy!