Jaracz 6b, 64-610 Rogoźno

798 916 241

serwis@almak.com.pl

Pon.-Pt. 08:00 - 19:00, Sob. 08:00-14:00

Pon.-Pt. 08:00 - 19:00, Sob. 08:00-14:00
Jaracz 6b, 64-610 Rogoźno

AlMak | Kompleksowe centrum diagnostyki | Poznaj nas

Witaj w AlMak

AlMak to kompleksowe centrum diagnostyki i konserwacji. Wykonujemy wysokiej jakości usługi z zakresu profesjonalnego badania technicznego, wulkanizacji oraz myjni samochodów osobowych i ciężarowych. Wiemy, jak ważny i cenny jest Twój czas, więc dajemy Ci również możliwość sprawdzenia pojazdu przed zakupem oraz skorzystania z opcji ubezpieczenia OC/AC pojazdu. Oddając auto w ręce naszego zespołu możesz mieć pewność, że Twój samochód wyjedzie od nas sprawdzony od A do Z. Oferujemy również wynajem bogato wyposażonych kamperów. Znajdziesz nas w Jaraczu, tuż przy drodze krajowej nr 11, na trasie do Obornik.  Zapraszamy na kawę i przegląd!

Co nas wyróżnia?

Zobacz, dlaczego warto nas wybrać
recepcja na stacji kontroli pojazdów Almak w Jaraczu koło Obornik

Nasza misja

Chcemy sprostać najwyższym wymaganiom odnośnie Waszego bezpieczeństwa i komfortu na drodze. Dlatego oferujemy Wam fachową diagnostykę, przy wykorzystaniu produktów i narzędzi najwyższej jakości. Główne motto naszej firmy „Kierunek: bezpieczeństwo” podkreśla, dokąd zmierzamy w codziennych działaniach, w trosce o Wasz komfort i pewność na drodze.

Poznaj nas bliżej

Wyobrażacie sobie życie bez auta? My nie, dlatego AlMak to więcej niż stacja diagnostyczna. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć miejsce, które kompleksowo zadba o Wasz pojazd i bezpieczeństwo. Nasi technicy to nie tylko najlepsi specjaliści. To również pasjonaci motoryzacji, posiadający doświadczenie i fachową wiedzę, którą nieustannie rozwijają.

Nasza załoga

To oni zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo jazdy